Biuro Podróży Bajer s.c., ul. Warmińska 24, 10-545 Olsztyn. Zapraszamy: Pn-Pt 9.30-17.00, So 10.00 - 14.00

Dziś jest Piątek 21 lutego 2020 roku

Biuro Podróży Bajer Olsztyn

Zapisz do newslettera

Podaj swój adres e-mail, a nastepnie kryteria wyszukiwania ofert które Cię interesują, a otrzymasz listę ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.

Jak rezerwować

Pracownicy naszego biura są do Państwa dyspozycji w godzinach:

poniedziałek - piątek: 9:30-17:00
sobota: 10:00-14:00

 

Szanowny Kliencie,

Portal Turystyczny Bajer.Olsztyn.pl oferuje możliwość rezerwacji ofert przez Internet lub telefonicznie. W przypadku rezerwacji telefonicznej, aby ułatwić naszym pracownikom znalezienie odpowiedniej oferty, prosimy o podanie kodu wybranej oferty lub dokładnych preferencji dotyczących planowanego wyjazdu (ilość osób, miejsce, termin, cena, standard). W odpowiedzi nasi pracownicy przekażą wszelkie dostępne informacje na temat oferty, a także pomogą w zorganizowaniu dalszych niezbędnych formalności.

1. Wybór oferty

Aby dokonać wyboru wycieczki można skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej portalu, wybrać interesującą nas opcję wyjazdów np.: oferty, last minute, oferty dla seniorów,polecane kierunki.

Korzystając z wyszukiwarki możemy dokładnie określić interesujące nas parametry wyjazdu: państwo, region, termin wyjazdu, ilość dni oraz przedział cenowy jaki nas interesuje. Aby uściślić nasze preferencje możemy wybrać wyszukiwanie szczegółowe, gdzie dostępne są dodatkowe opcje, m.in. miejsce wyjazdu, standard hotelu, rodzaj wyżywienia, udogodnienia. Na początek warto określić kilka podstawowych parametrów np. rodzaju transportu, opcje posiłków, a następnie doprecyzować nasz wybór. Po kliknięciu przycisku "szukaj" zobaczymy listę ofert spełniających wybrane kryteria. Wśród nich wybrać możemy tę, która odpowiada nam najbardziej.

2. Rezerwacja wycieczki

Po dokonaniu wyboru wycieczki i znalezieniu odpowiedniego terminu wyjazdu prosimy o dokonanie rezerwacji oferty poprzez kliknięcie przycisku "rezerwuj". Za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie, przekażą nam Państwo dane niezbędne do przygotowania dokumentów. Wypełnienie formularza nie oznacza jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) i jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Przesłanie wstępnej rezerwacji stanowi potwierdzenie zapoznania się z warunkami uczestnictwa w danej imprezie.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie przesłany do jednego z naszych pracowników. Pracownik ten zobligowany będzie do dalszych kontaktów z Państwem i pomoże przy załatwieniu dalszych formalności.

3. Podpisanie umowy i płatności

Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym potwierdzeniu kosztu wyjazdu nasz pracownik skontaktuje się z Państwem (e-mail'em lub telefonicznie). Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie przesyłana zostaje do Państwa (na podany adres e-mail lub numer faksu) wypełniona umowa-zgłoszenia wraz warunkami uczestnictwa.

Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty na wskazane konto. Wpłaty można dokonać dowolnym przelewem bankowym. W momencie podpisania umowy-zgłoszenia zawarta zostaje umowa między Klientem a Biurem Turystycznym.

Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu odsyłają Państwo e-mailem do doradcy wakacyjnego, lub faksem na numer 89 5352431 . Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży. Prosimy o przestrzeganie ustalonych z doradcą terminów płatności - gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.

Nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo danych osobowych podawanych w formularzu rezerwacyjnym. Każdego z naszych pracowników obowiązuje umowa o poufności, która obliguje do nie udostępniania i nie rozprzestrzeniania danych osobowych klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt .


WSTECZ

© 2011 Bajer
All rights reserved

Opublikowane na stronach www.Bajer.Olsztyn.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Tel. 691 313 431
Tel. (89) 535 24 30

Fax: (89) 535 24 31

Biuro Podróży Bajer s.c.
ul. Warmińska 24, 10-545 Olsztyn
Zapraszamy:
Pn-Pt 9.30-17.00, So 10.00 - 14.00

projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo