Biuro Podróży Bajer s.c., ul. Warmińska 24, 10-545 Olsztyn. Zapraszamy: Pn-Pt 9.30-17.00, So 10.00 - 14.00

Dziś jest Piątek 21 lutego 2020 roku

Biuro Podróży Bajer Olsztyn

Zapisz do newslettera

Podaj swój adres e-mail, a nastepnie kryteria wyszukiwania ofert które Cię interesują, a otrzymasz listę ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.

O nas

Biuro podróży „BAJER” zostało założone w Gliwicach w 1988 roku jako firma rodzinna przez Ewę i Jerzego BAJER. Status firmy rodzinnej utrzymywany jest do dzisiaj ponieważ kolejne pokolenie zarządza biurem. Od 1998r w związku ze zmianą miejsca zamieszkania otworzyliśmy kolejne biuro w Olsztynie.

Długoletnia praktyka i wiele odbytych podróży dało nam doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Przez lata staraliśmy się sprawdzić jak najwięcej prezentowanych ofert, wyjeżdżamy w świat celem poznania miejsc i hoteli do których Państwa wysyłamy.

Kilkukrotnie zwiedzaliśmy kraje arabskie - Egipt, Tunezję, Maroko, Syrię, Jordanię, Liban, Emiraty Arabskie, Oman, Izrael i Palestyna. W Azji odwiedziliśmy kraje takie jak : Tajlandia – kontynent i wyspy – Indonezja (Bali, Jawa, Celebes, Serengeti) Indie, Nepal, Sri Lanca, Malediwy, Singapur, Malezja, Penang i dalej Australia. Dalekie podróże do Ameryki Północnej (Meksyk , USA) pozostawiły fascynujące wspomnienia. Najbliższa nam Europa w zasięgu ręki to nasza mocna strona – piękna i tajemnicza Skandynawia, ciepła i przyjazna Grecja z wszystkimi wyspami i europejsko – azjatycka egzotyczna TURCJA to bardzo często cel wakacyjnych podróżników.

Wszystkie nasze podróże zostały uwiecznione w fotograficznych dziennikach podróży - zapraszamy do naszej galerii.

Naszą dewizą jest satysfakcja i zadowolenie klientów nie tylko z przebytych podróży ale z całości usługi czyli zaprezentowania i przygotowania do podróży. Swoją pasją podróżowania pracownicy B.P. BAJER starają się przelać na turystów – podróżowanie i spełnianie marzeń to nasza pasja !!!

Każdy klient jest dla nas „najważniejszy i jedyny” oferta jest przygotowywana indywidualnie dla, Każdego z Państwa.

Państwa zaufanie cenimy sobie najbardziej – zadowolenie z odbytej podróży i wakacji to cel naszej pracy.

Naszymi najlepszymi nauczycielami jesteście Państwo – nasi obecni i przyszli klienci

  • Państwo decydujecie o tym dokąd będzie nasz kolejny wyjazd.
  • Na jakie pytania musimy znaleźć odpowiedzi.
  • Czym mamy się teraz zainteresować, żeby zaspokoić i nadążyć za Państwa oczekiwaniami.

Państwo jesteście motorem naszego rozwoju i za to bardzo dziękujemy. Państwa ciekawość, niecierpliwość i chęć poznania nie pozwala nam „zasypywać gruszek w popiele” gna do przodu......

Do zobaczenia na kolejnej wyprawie.

Zespół Biuro Podróży Bajer s.c


WSTECZ

© 2011 Bajer
All rights reserved

Opublikowane na stronach www.Bajer.Olsztyn.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Tel. 691 313 431
Tel. (89) 535 24 30

Fax: (89) 535 24 31

Biuro Podróży Bajer s.c.
ul. Warmińska 24, 10-545 Olsztyn
Zapraszamy:
Pn-Pt 9.30-17.00, So 10.00 - 14.00

projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo